Search
Close this search box.

Książka, która odmienia życie

Drodzy Czytelnicy,

Niemal 2 lata temu wydałem swoją pierwszą książkę zatytułowaną „Inteligentny Inwestor XXI wieku”. Było to spore przedsięwzięcie na które złożyły się 4 tomy i łącznie aż 1000 stron wiedzy przekazanej w przystępny sposób.

Napisanie książki zajęło długie miesiące. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że została ona wspaniale przyjęta i do tej pory sprzedało się 40 000 zestawów, czyli 160 000 tomów. Dzięki temu wspólnie przekazaliśmy ponad milion złotych na akcję dożywiania dzieci w szkołach!

Z tego miejsca chciałem Wam bardzo serdecznie podziękować, bez Was nie udałoby się ustanowić nowego rekordu, jeśli chodzi o wpłatę na Pajacyka.

Jeśli zaś chodzi o samą książkę, to z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zaplanowałem pewien dodatek. Począwszy od dziś do 24 grudnia każda kupiona książka (bądź też e-book) będzie wiązała się z miesięcznym dostępem do moich portfeli oraz wszystkich raportów specjalnych przygotowanych przez mój zespół. Dodatkowo, każdy fizyczny egzemplarz książki będzie docierał do Was w świątecznym opakowaniu oraz będzie zawierał specjalną kartkę z życzeniami.

Innymi słowy: gotowy prezent dla kogoś, komu przyda się wiedzy na temat rynków finansowych. Swoją drogą, kiedy oficjalna inflacja przebija 7%, taka wiedza jest potrzebna niemal każdej osobie, która posiada oszczędności.

Więcej informacji na temat świątecznych dodatków do książki zawarłem w poniższym nagraniu.

 

Pozdrawiam,

Trader21

P.S. Dodatki do książki dotyczą wyłącznie zamówień złożonych na stronie www.inteligentnyinwestor.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy