Search
Close this search box.

Książka, która odmienia życie

Drodzy Czytelnicy,

Niemal 2 lata temu wydałem swoją pierwszą książkę zatytułowaną „Inteligentny Inwestor XXI wieku”. Było to spore przedsięwzięcie na które złożyły się 4 tomy i łącznie aż 1000 stron wiedzy przekazanej w przystępny sposób.

Napisanie książki zajęło długie miesiące. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że została ona wspaniale przyjęta i do tej pory sprzedało się 40 000 zestawów, czyli 160 000 tomów. Dzięki temu wspólnie przekazaliśmy ponad milion złotych na akcję dożywiania dzieci w szkołach!

Z tego miejsca chciałem Wam bardzo serdecznie podziękować, bez Was nie udałoby się ustanowić nowego rekordu, jeśli chodzi o wpłatę na Pajacyka.

Jeśli zaś chodzi o samą książkę, to z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zaplanowałem pewien dodatek. Począwszy od dziś do 24 grudnia każda kupiona książka (bądź też e-book) będzie wiązała się z miesięcznym dostępem do moich portfeli oraz wszystkich raportów specjalnych przygotowanych przez mój zespół. Dodatkowo, każdy fizyczny egzemplarz książki będzie docierał do Was w świątecznym opakowaniu oraz będzie zawierał specjalną kartkę z życzeniami.

Innymi słowy: gotowy prezent dla kogoś, komu przyda się wiedzy na temat rynków finansowych. Swoją drogą, kiedy oficjalna inflacja przebija 7%, taka wiedza jest potrzebna niemal każdej osobie, która posiada oszczędności.

Więcej informacji na temat świątecznych dodatków do książki zawarłem w poniższym nagraniu.

 

Pozdrawiam,

Trader21

P.S. Dodatki do książki dotyczą wyłącznie zamówień złożonych na stronie www.inteligentnyinwestor.pl

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora

Wciąż dążymy do tego, aby sekcja komentarzy była możliwie jak najbardziej wygodna w użytkowaniu i miała wiele praktycznych funkcji. Już niebawem chociażby wklejanie wykresów czy grafik stanie się dużo bardziej intuicyjne. Do tego czasu możecie publikować obrazy na 3 sposoby:

  • poprzez wklejenie linku do grafiki w treści komentarza,
  • poprzez skopiowanie pliku ze swojego komputera (na zasadzie ctrl+c i ctrl+v), 
  • poprzez skopiowanie i wklejenie wycinka ekranu (korzystając np. z Narzędzie Wycinanie) na Windows.
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy