Search
Close this search box.

Kurs Inteligentny Inwestor 2021 już w przedsprzedaży!

Drodzy Czytelnicy,

ostatni rok minął u mnie w miarę spokojnie. Po raz pierwszy od dawna nie realizowałem żadnego wielkiego projektu. Ostatnią edycję kursu robiłem w 2018 roku. Książkę natomiast pisałem przez niemal cały 2019 rok. Mnóstwo przemyśleń za mną, akumulatory naładowane. Wziąłem się zatem za przygotowanie kolejnego projektu, jakim jest Kurs Inteligentny Inwestor 2021.

Przez ostatnie trzy lata, bo tyle minęło od trzeciej edycji, zmieniło się bardzo dużo. Doszczętnie zniszczono rynek długu, zmieniając zasady wycen niemalże wszystkich aktywów. Co więcej, globaliści przygotowują się do przejścia do nowego systemu monetarnego i wszystko wskazuje, że zrobią to na zgliszczach starego systemu. Jak to pięknie nazwali „porządek z chaosu”.

Na chwilę obecną wydaje się, że wyłącznie ludzie ze ścisłego kierownictwa banków centralnych wiedzą, jak dokładnie będzie wyglądała transformacja czy nowy system. Większość z nas może się tego domyślać na bazie rozrzuconych po sieci wiadomości. Jest ich całkiem sporo, dzięki czemu można ułożyć sobie w głowie pewien obraz pokazujący dokąd zmierzamy oraz czego możemy spodziewać się po drodze.

Właśnie na taką transformacje zamierzam Was przygotować. W początkowych rozdziałach kursu zamierzam szczegółowo omówić wszystkie aktywa inwestycyjne. Następnie sporo uwagi poświęcę takim aspektom jak: psychologia inwestowania, budowa portfela czy praktyczne aspekty inwestowania. Ostatecznie każdy z nas jest inny przez co inaczej reaguje na zmiany na rynkach. Co więcej, kurs będzie zawierał 3 działy dodatkowe, w tym „Świat po koronawirusie” w którym odpowiadam na pytania: jakie zmiany czekają globalną gospodarkę? Jak może wyglądać nowy system monetarny? Jakie branże zyskają na znaczeniu? Oczywiście to tylko przykładowe kwestie, które poruszę.

Łącznie kurs będzie się składał z 13 działów, ponad 200 nagrań video (każdy ok. 25 minut) przygotowanych na bazie około 3000 slajdów. Nagrania przygotuję także w postaci podcastów, aby ułatwić Wam utrwalenie wiedzy na spacerze czy w trakcie treningu na siłowni. Każdy z działów zajmie nam w przybliżeniu 2 tygodnie, czyli szkolenie potrwa ok. pół roku.

Aby upewnić się, że przyswoiliście wiedzę, niemal każdy dział zostanie wzbogacony o prace domowe. Materiały, które przygotuję uzupełnione zostaną 5 sesjami Q&A, kiedy to zapewne przez kilka godzin będę odpowiadał na nadesłane przez Was pytania, jak i webinarami z udziałem gości specjalnych.

Generalnie w kursie zbiorę ponownie całą moją wiedzę w możliwie jak najbardziej przystępnej formie. Cześć z Was zapewne zastanawia się czy jest to to samo co przeczytaliście w książce lub przerobiliście podczas poprzednich edycji? I tak i nie. Poprzedni kurs prowadziłem 3 lata temu. Przez ten czas na rynkach bardzo wiele się zmieniło, szczególnie po covidzie. Moja wiedza też dziś jest na innym poziomie niż była wówczas. Tym samym ilość zagadnień poruszanych podczas Kursu Inteligentny Inwestor 2021 będzie znacząco obszerniejsza niż 3 lata temu.

Kurs będzie wzbogacony o wiedzę wielu osób, które są klasą samą dla siebie w danych dziedzinach. Cześć geopolityki powierzyłem Jackowi Bartosiakowi. Za omówienie krypto walut odpowiada Kamil Jarzombek. Swoim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości podzieli się z Wami Kuba Midel. Każdy z nas ma pewne poglądy wyrobione na bazie osobistych doświadczeń. W kursie chciałem jednak pokazać Wam różne podejście do danych zagadnień stąd obecność 6 gości specjalnych.

Pierwsze materiały udostępnię Wam 25 stycznia. Sprzedaż kursu prowadzimy natomiast od dziś do 20 stycznia 2021 włącznie. Po tym czasie kurs nadal będzie można nabyć, ale już w innej, wyższej cenie. Na stronie sprzedażowej (link) umieściłem, jak sądzę, wszystkie istotne informacje dotyczące kursu. Większość z Was wie, w jaki sposób podchodzę do pracy, co zresztą potwierdzają oceny moich nagrań na YT czy liczba stałych Czytelników bloga. Abyście jednak mogli zapoznać się z materiałami, przygotowałem dla Was 4 nagrania już teraz. Będą to „Teorie spiskowe, które okazały się faktem”, „Kiedy przyjdą po Twoje oszczędności”, „Arystokraci dywidendy” oraz „Metale fizyczne vs. papierowe”. Każdy z filmów będę umieszczał na naszym kanale YT co dwa dni. Pierwszy możecie obejrzeć już teraz.

Dla osób, które czytają bloga czy znają mnie stosunkowo od niedawna, chcę zaznaczyć, że nie sprzedaję Wam Złotego Graala czy jakiejś tajemnej wiedzy dostępnej dla wybranych. Nie ma czegoś takiego. Moim celem jest nauczenie Was samodzielnie myśleć, tak abyście rozumieli, jak funkcjonują rynki finansowe. Pokażę Wam, jak wybierać niedowartościowane aktywa oraz jak podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne. Czy dzięki zdobytej wiedzy staniecie się milionerami? Nie, tak to nie działa. Do wielkiego majątku dochodzi się rozwijając firmy. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie jednak w stanie spokojnie zwiększać wartość waszych oszczędności,  w czasach gdy międzynarodowa finansjera po cichu inflacją oraz zerowymi stopami systematycznie niszczy kapitał nieświadomej części społeczeństwa.

 

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy