Search
Close this search box.

Najlepszy prezent na święta. Wyjątkowa oferta!

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał niespełna miesiąc. Zapewne część z Was w nadchodzących tygodniach będzie zastanawiać się nad prezentami dla bliskich.

Pamiętajmy, że można podarować komuś prezent, który spędzi kolejne miesiące gdzieś w szafie, ale… można również podarować komuś wartościową książkę, która wzbogaci wiedzę danej osoby. A może wręcz zmieni jej życie.

Dlatego też postanowiliśmy we współpracy z Grzegorzem Kuszem i Dawidem Koziołem stworzyć specjalne świąteczne pakiety książek. Dzięki nim możecie nabyć książki taniej niż gdybyście kupowali je osobno. A każda z nich dotyczy jednego z dwóch kluczowych obszarów naszego życia – finansów lub zdrowia.

Finanse i zdrowie, czyli czego nie uczyli nas w szkole?

Program nauczania w Polsce praktycznie ignoruje tematy finansowe i zdrowotne. W tym pierwszym obszarze do nadrobienia jest całkiem sporo – począwszy od finansów osobistych (wyjście z długów, zarządzanie wydatkami), przez budowanie majątku aż po inwestowanie środków na rynkach finansowych.

Poszerzanie swojej wiedzy z zakresu finansów przynosi długą listę korzyści. Dla przykładu, zbudowanie poduszki finansowej sprawia, że ograniczamy sobie ilość stresujących momentów w życiu. To przekłada się pozytywnie na nasze zdrowie. Jeśli mamy rodzinę – przekłada się to pozytywnie na bliskich i nasze relacje z nimi.

Jeszcze lepiej, jeśli wiedzę finansową zgromadzimy dość wcześnie. Wówczas jesteśmy w stanie szybciej wypracować pewne nadwyżki, a następnie zainwestować je w przemyślany sposób. Efekt? Procent składany zacznie działać na naszą korzyść. W ten sposób zgromadzimy majątek, który możemy wydać w wybrany przez nas sposób: na edukację dzieci, na własną edukację, na podróże, na cele charytatywne. Ten majątek daje nam stabilizacje i niezależność. Nie musimy liczyć na łaskę polityków. Sami jesteśmy w stanie zadbać o siebie.

Co do kwestii zdrowia – tutaj z kolei wiele osób wciąż tkwi w przekonaniu, które brzmi mniej więcej: „jak będę chory, to pójdę do lekarza i po prostu będę postępował zgodnie z jego zaleceniami”.

Tymczasem należałoby raczej zadać sobie pytanie: co zrobić, aby nie chorować? A przynajmniej – aby chorować jak najrzadziej? Jakie nawyki żywieniowe warto wprowadzić? Czego unikać? Jakie rzeczy w naszym otoczeniu mogą nam szkodzić, a jakich jest za mało?

Temat ten jest niezwykle rozległy i podobnie jak w przypadku finansów – im szybciej się nim zainteresujemy, tym lepiej. Dotyczy to zarówno nas samych, jak i naszych bliskich. 

Podsumowując – musimy samodzielnie zadbać o nadrobienie tego, czego nie uczono nas w szkole. Podobnie wygląda to z naszą rodziną czy przyjaciółmi. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z wartościowymi książkami, które znalazły się w naszych zestawach świątecznych. Niektóre z nich być może znacie, inne mogą być dla Was nowością.

Część z nich może być dla Was idealną lekturą na zimowe wieczory. Niektóre zaś mogą okazać się świetnym prezentem pod choinkę dla kogoś z Waszych bliskich.

Książki o finansach

W naszych świątecznych zestawach znalazły się 3 książki dotyczące tematyki finansowej, przy czym warto podkreślić, że każda z nich koncentruje się na innym obszarze.

Pierwsza z nich jest Wam zapewne doskonale znana. Mowa o książce „Inteligentny Inwestor XXI wieku”, autorstwa Tradera21, czyli bestsellerowej pozycji, która pomogła już tysiącom Polaków w inwestycjach na rynkach finansowych. Skupia się ona głównie na kwestiach ponadczasowych. Ostatecznie takie rzeczy jak cykle na rynkach akcji, podstawy działania rynku obligacji czy specyfika rynku metali szlachetnych nie zmieniają się z roku na rok. Dlatego „Inteligentny Inwestor XXI wieku” pozostaje skarbnicą wiedzy. Z kolei Czytelnicy regularnie podkreślają, że zaletą tej książki jest fakt, iż została napisana prostym językiem. To książka, która daje wartość zarówno początkującym inwestorom, jak i tym którzy mają już pewną wiedzę.

Aby jednak inwestować na rynkach finansowych, trzeba najpierw umiejętnie wypracować pewne nadwyżki. W tym ma pomóc Wam druga książka w naszym zestawieniu, czyli „Metamorfoza finansowa”, autorstwa Dawida Kozioła. To nowa pozycja na rynku, której głównym celem jest zwiększenie świadomości finansowej Polaków. A przechodząc do konkretów, Dawid tłumaczy, dlaczego to czas jest naszym najcenniejszym aktywem, wyjaśnia jak zarządzać naszym budżetem w umiejętny sposób oraz pokazuje jak przełożyć wiedzę wyciągniętą z jego książki na konkretne działania. Oczywiście to tylko przykłady.

Niemal każdy z nas ma coś do poprawienia, jeśli chodzi o zarządzanie swoimi aktywami. „Metamorfoza finansowa” z pewnością okaże się przydatna w takich przypadkach.

Budowanie majątku, inwestowanie na rynkach… To wszystko bardzo ważne tematy, aż do momentu, kiedy ktoś chce narzucić nam spore ograniczenia. Wtedy przypominamy sobie, że to wolność jest najważniejsza – bez niej nie mamy swobody działania. A jednym z fundamentów naszej wolności jest gotówka. Stoi ona na straży własności i anonimowości. Spory odsetek Polaków wciąż nie rozumie, co mogłoby się stać, gdyby gotówka została zlikwidowana. Nie wiedzą również, że podejmowane są konkretne działania w tym kierunku. Między innymi z tych powodów powstała książka „Gotówka to wolność” autorstwa Rafała Ganowskiego. Podobnie jak w przypadku poprzedniej pozycji, również i ta publikacja ujrzała światło dzienne w 2023 roku i jest bardzo aktualna. Autor obrazowo wyjaśnił w niej jak może wyglądać świat bez gotówki – a użyte przykłady działają na wyobraźnię i uświadamiają, że brak gotówki może oznaczać znaczące ograniczenie naszej wolności. Dodatkowo „Gotówka to wolność” zawiera rozdział poświęcony CBDC, czyli cyfrowym walutom banków centralnych, które są stopniowo wprowadzane do obiegu.

Z pewnością jest to jedna z tych książek, które podnoszą świadomość Polaków. I nie ogranicza się jedynie do przedstawienia zagrożenia. Autor zadbał również o to, by pokazać w jaki sposób każdy z nas może działać w obronie gotówki.

Wszystkie trzy książki o tematyce finansowej można nabyć w ramach jednego „Pakietu Finansowego” (szczegóły niżej).

Książki o zdrowiu

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wyżej, warto zawczasu zadbać o nasz stan zdrowia, tak aby jak najrzadziej chorować. Zdajemy jednak sobie sprawę z faktu, że wiele osób już zmaga się z różnymi dolegliwościami. Ryszard Grzebyk napisał książkę, która może pomóc jednym i drugim. „Rak to nie wyrok” to pozycja tak obszerna (4 tomy!), że każdy znajdzie w niej istotne informacje, które pomogą mu zadbać o swój organizm.

Z jednej strony znajdziemy tam mnóstwo informacji dotyczących tego, w jaki sposób się odżywiać, jak ważny jest sen czy też jak stres wpływa na nasze zdrowie. Z drugiej strony, w przypadku osób, które już znajdują się w trudniejszej sytuacji, Ryszard Grzebyk tłumaczy, w jaki sposób możemy stawić czoła chorobom przewlekłym, nowotworom czy chorobom cywilizacyjnym (np. Alzheimer).

Druga książka dotycząca zdrowia to efekt działań kilku autorów. „Poradnik zdrowia”, bo o nim mowa, powstał na podstawie wiedzę takich osób jak bracia Rodzeń, Marek Purczyński, Sebastian Kilichowski czy wspomniany wcześniej Ryszard Grzebyk.

Z pewnością jest to dobry wybór dla osób, które:

 • chcą poprawiać lub wzmacniać swoje nawyki żywieniowe,
 • są otwarte na powrót do starych, zapomnianych metod dbania o zdrowie,
 • chcą pozbyć się przewlekłych dolegliwości,
 • zamierzają pójść w kierunku zdrowego stylu życia, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Obie wspomniane książki („Rak to nie wyrok” i „Poradnik zdrowia”) można nabyć w ramach jednego „Pakietu Zdrowotnego”.

Zestawy świąteczne

Przyszła pora na konkrety. Ze względu na zróżnicowane potrzeby, postanowiliśmy stworzyć kilka zestawów świątecznych. Jak się za chwilę przekonacie, są one bardzo korzystne cenowo.

Pakiet Zdrowotny składa się z książek:

 • „Rak to nie wyrok” (4 tomy, ok. 1500 stron),
 • „Poradnik zdrowia” (235 stron).

Pakiet kosztuje 399 zł. Jest on 10% tańszy niż w przypadku nabywania książek osobno.

Pakiet Finansowy składa się z książek:

 • „Inteligentny Inwestor XXI wieku” (4 tomy, ok. 1000 stron + e-book),
 • „Metamorfoza finansowa” (192 strony)
 • „Gotówka to wolność” (200 stron).

Pakiet kosztuje 486 zł. Jest on 30% tańszy niż w przypadku nabywania książek osobno.

Pakiet Premium składa się z książek:

 • „Inteligentny Inwestor XXI wieku” (4 tomy, ok. 1000 stron + e-book),
 • „Rak to nie wyrok” (4 tomy, ok. 1500 stron),
 • „Metamorfoza finansowa” (192 strony)
 • e-book „Poradnik zdrowia” (235 stron).

Pakiet kosztuje 599 zł. Jest on 40% tańszy niż w przypadku nabywania książek osobno.

Pakiet Duo składa się z książek:

 • „Inteligentny Inwestor XXI wieku” (4 tomy, ok. 1000 stron),
 • „Rak to nie wyrok” (4 tomy, ok. 1500 stron).

Pakiet kosztuje 724 zł.

Kilka istotnych informacji:

 • dostawa na terenie Polski jest całkowicie darmowa,
 • 10% dochodów ze sprzedaży świątecznych zestawów zostanie przekazane na akcję Pajacyk,
 • w przesyłce do książek dołączone zostaną specjalne opakowania świąteczne,
 • wszystkie zestawy można nabyć rozłożone na 10 rat 0%,
 • wymienione pakiety świąteczne są dostępne wyłącznie na stronie „Najlepszy prezent na święta”,
 • na tej samej stronie znajdziecie dodatkowe informacje o książkach i autorach, jak również FAQ oraz formularz kontaktowy.

Aby przejść na stronę „Najlepszy prezent na święta”, wystarczy kliknąć poniższy baner:

Podsumowanie

Podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia możemy połączyć przyjemne z pożytecznym – podarować bliskim prezenty, które zawierają wartościową wiedzę.

Z drugiej strony… dlaczego nie zrobić prezentu również samemu sobie? 😉 Decyzję pozostawiamy Wam.

Na zakończenie przypominamy, że zestawy zamówione tuż przed świętami, mogą nie dotrzeć na czas. Dlatego też warto zawczasu przemyśleć ewentualną decyzję.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy