Search
Close this search box.

Największe sukcesy i spektakularne porażki Tradera21

Drodzy Czytelnicy,

Czas na ostatni wykład z naszej styczniowej konferencji! Tym razem skupimy się na temacie, o którym rzadko się mówi – porażkach inwestycyjnych. Dlaczego? Bo to właśnie z błędów uczymy się najwięcej, zarówno swoich, jak i innych.

Przygotowując tę prezentację, wyciągnąłem wiele wniosków, które pomogą mi stać się lepszym inwestorem w przyszłości. Mam nadzieję, że będą one również cenne dla Was.

Opowiem Wam o wszystkich swoich inwestycyjnych potknięciach, o których często wspominacie w komentarzach. Będzie mowa o shortach na Teslę, akcjach Gazpromu, sceptycznym nastawieniu do spółek typu growth i wielu innych. To właśnie na tych błędach skupia się 2/3 prezentacji.

Nie zabraknie też sukcesów, których na szczęście było również sporo. To one w dużej mierze przyczyniły się do bardzo dobrego średniorocznego zwrotu Portfela Tradera oraz jego wysokiej odporności na spadki. Okazało się, że przeznaczenie sporego udziału portfela na surowce, zwłaszcza uran, było strzałem w dziesiątkę. Z kolei moje działania na rynku krypto podczas poprzedniej hossy przyniosły rezultaty znacznie lepsze od początkowych oczekiwań.

Zapraszam do obejrzenia nagrania, jeśli chcecie poznać zarówno moje inwestycyjne sukcesy, jak i porażki.

0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy