Search
Close this search box.

Premiera newslettera „Capital Report” – pobierz i sprawdź

Drodzy Czytelnicy,

mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy numer newslettera „Capital Report”, który został stworzony przez Marcina Kremca, kierującego działem inwestycyjnym w Independent Trader. 

Najważniejszą częścią „Capital Report” będzie dział Inwestycje. W bieżącym wydaniu poruszone zostały tematy takie jak:

  • rekordowy „rozjazd” między rynkiem akcji i obligacji,
  • poprawiające się otoczenie dla obligacji,
  • indeks zmienności, który spadł do najniższych poziomów od lat,
  • omówienie najtańszych rynków akcji wg Idea Farm. 

Poza działem poświęconym rynkom finansowym, w „Capital Report” wymiennie będą pojawiać się działy: Gospodarka, Biznes, Polityka, Społeczeństwo oraz Warto Zobaczyć. 

W pierwszym numerze w dziale Polityka znajdziecie tekst, będący odpowiedzią na pytanie: Skąd wziął się tak znaczący wzrost notowań Konfederacji? 

Z kolei w dziale Społeczeństwo zamieszczony został krótki wpis o pewnej piosence, która stała się obiektem zmasowanych ataków „obrońców sprawiedliwości społecznej” w USA. Finalnie jednak ten atak przyniósł zdecydowaną reakcję ze strony konserwatywnej części społeczeństwa. 

Pierwszy numer „Capital Report” jest do pobrania tutaj

Jeśli spodobał Ci się ten newsletter, to zachęcamy do przeczytania kolejnych numerów. Będą one dostępne co kwartał dla wszystkich abonentów Portfela Tradera.

Planujemy, aby Capital Report z każdym numerem był coraz lepszy i ciekawszy. Dlatego bardzo ważna jest dla nas Wasza opinia na jego temat. Wszelkie sugestie czy też krytykę (byle konstruktywną) prosimy przesyłać na adres: kontakt@independenttrader.pl

Życzymy miłej lektury! 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy