Search
Close this search box.

Raport Specjalny: Jak inwestować w spółki technologiczne SaaS?

Drodzy Czytelnicy,

na co dzień wiele osób korzysta z popularnych programów, takich jak Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneDrive, czy Access. Bardzo często nie trzeba instalować ich na swoim komputerze, ponieważ dane przechowywane są w tzw. „chmurze”, a dostęp do oprogramowania odbywa się na takich samych zasadach jak byśmy opłacali abonament za telewizję. Taki model biznesowy w skrócie określany jest SaaS, czyli Software as a Service. Jest to nic innego jak oprogramowanie sprzedawane jako usługa w Internecie przez różnorakie firmy.

Globalny lockdown związany z pandemią koronawirusa oraz konieczność pracy zdalnej sprawiły, że wzrosło zapotrzebowanie na tego typu oferty. Między innymi w związku z tym postanowiliśmy przybliżyć inwestorom branżę spółek SaaS i tak powstał obszerny raport, który zawiera:

  • wyjaśnienie czym jest SaaS – Software as a Service,
  • zalety oraz zagrożenia związane z tym modelem biznesowym,
  • wpływ sztucznej inteligencji na dalszy rozwój rynku,
  • analizy 15 perspektywicznych spółek z tego sektora,
  • opisy 5 ETF-ów dających najlepszą ekspozycję na spółki SaaS.

Pełny raport dostępny jest w ramach Portfela Tradera, natomiast przygotowaliśmy również wersję zawierającą wybrane fragmenty — jest ona dostępna za darmo. Aby zapoznać się z bezpłatną wersją raportu o spółkach SaaS kliknij tutaj lub w poniższy baner.

Pozdrawiamy!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy