Search
Close this search box.

Sesja pytań i odpowiedzi z Traderem21 – Invest Cuffs 2023

Drodzy Czytelnicy,

przed Wami kolejny materiał pochodzący z marcowej konferencji Invest Cuffs 2023. Tym razem jest to sesja pytań i odpowiedzi, która odbyła się tuż po moim wykładzie – „Portfel pod kolejną hossę”. Pytań z sali padło sporo , a chętnych do ich zadawania było jeszcze więcej. Wierzcie mi, że mam ogromną satysfakcję, gdy widzę jak tylu ludzi (na sali było ponad 2000 osób) poświęca swój wolny czas by się edukować i zadbać o swoje finanse. Mimo, że Marcin i Tomek z mojego teamu krążyli po sali z mikrofonami, wręczając je kolejnym uczestnikom, ograniczenia czasowe nie pozwoliły odpowiedzieć mi na wszystkie pytania. Ciąg dalszy sesji, już nieco mniej formalny wypadł przy naszym stoisku.

Naprawdę warto spotkać się na żywo, zwłaszcza że większość treści udostępniamy wyłącznie online, a z nagraniami bywa różnie. Na szczęście tym razem jakość dźwięku stoi na przyzwoitym poziomie, więc macie możliwość poczuć się trochę jak na sali konferencyjnej. A dzięki internetowi sesja podobnie jak wcześniejszy wykład trafi do znacznie większej liczby odbiorców.

 

Pozdrawiam,

Trader21

 

PS. Na koniec mam do Was małą prośbę. Jeszcze dziś do końca dnia możecie na mnie zagłosować w kategorii „Bloger giełdowy” w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Uważam, że  skoro już zostałem nominowany to warto powalczyć o wygraną. Serdecznie dziękuję. 

Link do oddania głosu znajdziecie tutaj.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy