Search
Close this search box.

Świąteczny prezent dla Twoich bliskich

Witajcie,

wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Część z Was pewnie zastanawia się nad prezentem, który moglibyście podarować swoim bliskim. Jeśli szukacie czegoś ponadczasowego, to mam dla Was dwa rozwiązania, a mianowicie książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku” mojego autorstwa oraz „Rak to nie wyrok” autorstwa Ryszarda Grzebyka. Każda z nich składa się z 4 tomów i bardzo kompleksowo przedstawia zagadnienia – w pierwszym przypadku są to finanse, a w drugim zdrowie. Mowa zatem o kluczowych dla naszego życia obszarach.

W związku ze zbliżającymi się świętami, postanowiłem wprowadzić kilka udogodnień. Po pierwsze na stronach poświęconych obu książkom – www.inteligentnyinwestor.pl oraz www.raktoniewyrok.com możecie kupić zestawy łączone.

Po drugie aż do 24 grudnia możecie korzystać z darmowej dostawy na terenie Polski. Nie ma znaczenia jakie konkretnie zestawy zamówicie i w jakiej ilości – za przesyłkę nie płacicie.

Po trzecie wszystkie osoby, które dokonają zamówienia w ramach świątecznej promocji, otrzymają również link z dostępem do kilku odcinków z mojego kursu Inteligentny Inwestor. Udostępnione zostaną Wam nagrania: „Jak geopolityka wpływa na surowce?”, „Jak wzmocnić psychikę pod kątem inwestycji?”, „Jak może wyglądać przyszły system monetarny?”, „Różne scenariusze, różne aktywa” oraz „Superfoods za relatywnie małe pieniądze”.

Po czwarte… każda z osób korzystających z promocji świątecznej dostanie ode mnie mailowo mały bonus na wigilię. 🙂

 

Pozdrawiam,

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy