Search
Close this search box.

Trader21 na konferencji Wall Street – zaproszenie na wykład i prośba o głosy

Drodzy Czytelnicy,

W dniach 31 maja – 2 czerwca w Karpaczu odbędzie się 23. edycja konferencji Wall Street. Jest to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Dla mnie tegoroczna edycja Wall Street będzie wyjątkowa ponieważ pierwszy raz będę miał okazję poprowadzić wykład. Odbędzie się on w sobotę (1 czerwca) o godzinie 17:30. Tytuł wykładu to „Modelowa dywersyfikacja portfela inwestycyjnego na najbliższe 12 miesięcy”. 

Z programu konferencji wynika, że mam do dyspozycji 2 godziny, przy czym około 1,5 godziny zajmie moja prezentacja, a później zrobimy małą sesję pytań – odpowiedzi. 

W trakcie konferencji rozdane zostaną nagrody Herosi Rynku Kapitałowego. Zostałem nominowany w kategorii „Bloger”. Głosowanie trwa, dlatego też korzystając z okazji chciałbym ponownie prosić Was o głosy. Przy okazji Invest Cuffs efekt był znakomity – to dzięki Waszemu wsparciu udało się wywalczyć aż 4 nominacje (ostatecznie otrzymałem 2 nagrody, co uważam za ogromny sukces). 

Aby przejść do strony głosowania, wystarczy kliknąć na poniższy baner. 

Dziękuje za głosy i do zobaczenia w Karpaczu.

Trader21

P.S. Bez obaw, skończymy tak, aby każdy zdążył na finał Ligi Mistrzów. Niestety, znowu nie ma w nim Barcelony. sad

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora

Wciąż dążymy do tego, aby sekcja komentarzy była możliwie jak najbardziej wygodna w użytkowaniu i miała wiele praktycznych funkcji. Już niebawem chociażby wklejanie wykresów czy grafik stanie się dużo bardziej intuicyjne. Do tego czasu możecie publikować obrazy na 3 sposoby:

  • poprzez wklejenie linku do grafiki w treści komentarza,
  • poprzez skopiowanie pliku ze swojego komputera (na zasadzie ctrl+c i ctrl+v), 
  • poprzez skopiowanie i wklejenie wycinka ekranu (korzystając np. z Narzędzie Wycinanie) na Windows.
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy