Search
Close this search box.

W co inwestować w 2019 roku? Webinar XTB z udziałem Tradera21

Drodzy Czytelnicy,

Już w najbliższy poniedziałek (28 stycznia) o godz. 19:00 odbędzie się bezpłatny webinar X-Trade Brokers z moim udziałem. Drugim prowadzącym będzie Przemek Kwiecień, a zatem na towarzystwo nie będę mógł narzekać.

Główny temat webinaru jest dość typowy dla początku roku kalendarzowego. Mam na myśli pomysły inwestycyjne na 2019 rok. Jak się pewnie domyślacie, odniosę się do wielu kwestii wymienionych w artykule „Trendy na rok 2019 – cz. 2”.

To jednak nie wszystko. W trakcie webinaru z pewnością wspomnę też o konkretnych aktywach, którym się przyglądam. Dodatkowo, wraz z Przemkiem omówimy kondycję polskiej oraz globalnej gospodarki. Nie zabraknie również rozważań dotyczących tego które rynki mogą ucierpieć najsilniej w razie kryzysu.

Po prezentacji będzie też czas na sesję pytań – odpowiedzi.

Jak wspomniałem, udział w webinarze jest bezpłatny. Możecie się na niego zapisać klikając w poniższy baner.

Do usłyszenia!

Trader21

 

„Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.”

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy