Search
Close this search box.

Wywiad – Pieniądze i sztuka życia. Być sobą i być autorytetem.

Witajcie,

podczas konferencji Invest Cuffs 2023 miałem okazję udzielić wywiadu Czarkowi Andrzejczykowi i Ludwikowi Sobolewskiemu (byłemu prezesowi GPW) z kanału Emocje i Pieniądze.

Ten wywiad jest inny niż poprzednie. Postanowiłem powiedzieć nie tylko o finansach oraz zdrowiu, ale trochę więcej o sobie. O mnie jako człowieku, który poza sukcesami, osiągnięciami, kierował się wytrwałością, przypadkiem, buntowniczym zapałem. Opowiem o swoich początkach, które nie były kolorowe. Kombinowałem jak utrzymać się bez większych kwalifikacji w dużym mieście, do którego pojechałem na studia.

Nie byłem piątkowym uczniem, ledwo zdałem maturę z polskiego. Nauczyłem się łamać schematy, iść pod prąd. Myśleć nieszablonowo.

Moje życie nie zawsze było usłane różami, jednak właśnie ta wytrwałość w dążeniu do celu oraz zdobywanie wiedzy przyczyniła się do osiągnięcia tego, co mam obecnie. Skalowalny holding.

Blog, który tak chętnie czytacie przez 3 lata nie przynosił mi żadnego dochodu, wręcz straty. Jednak to znów ta wytrwałość pomogła mi wierzyć, że prędzej czy później skomercjalizuję opisywaną wiedzę. I tak też się stało. Zapamiętałem na zawsze dzień, kiedy na bloga po raz pierwszy weszło 100 osób…

Zaczynałem sam, obecnie jednak mój holding zarządzany jest przez niesamowitych ludzi, na których mogę polegać. Dlatego chciałbym poruszyć również temat relacji z ludźmi oraz opowiedzieć o moim zespole Independant Trader. Jak podejmujemy decyzje, o burzach mózgu, o wynagrodzeniach.

Moja droga do wolności w zasadzie mogłaby się zakończyć, jednak ja tworzę dalej. Nawadniam się, wskakuję do zimnej wody, jem lekkie śniadanie, wyłączam wszystkie komunikatory i pracuję. Na powietrzu, bo lubię, bo chcę. Wciąż zdobywam doświadczenie.

Dowiecie się również, co myślę o pracy w korpo, o efektywności, rozkojarzeniu, szóstkowych uczniach, jak przygotowuję się do wywiadów oraz wykładów, skąd czerpię energię oraz sprawność umysłową.

Zapraszam!

Trader21

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy