Search
Close this search box.

Zaproszenie na konferencję DIF’u

Drodzy Czytelnicy,

w ostatnich tygodniach mam dużo mniej czasu na pisanie artykułów niż miałem w przeszłości. Przyczyna jest prosta: szkolenie Inteligentny Inwestor, rozwój Kliniki o której kiedyś pisałem oraz ETO (Equity Token Offering) pod klinikę czyli tzw. Legal ICO. Kiedyś pewnie o tym więcej napiszę, ale dziś chciałem się skupić na wykładzie, który poprowadzę za niecałe dwa tygodnie w Warszawie. 

Otóż, ze względu na drastyczne obniżenie jakości obsługi przez Saxo, numerem jeden u mnie stał się DIF, który nie dość, że z „MiFID 2” poradził sobie tak, że klienci nawet o zmianach nie wiedzieli, to również cały czas trzyma bardzo wysoki poziom obsługi – a to najważniejsze. Jak będzie wyglądała dalsza współpraca z Saxo nie wiem. Wiem natomiast, że właścicielowi DIF bardzo zależało na tym, żeby stać się nr 1 i bardzo dobrą obsługą klienta po 3 latach współpracy osiągnął to co chciał.

W każdym razie, aby silniej zaistnieć na polskim rynku DIF przygotował konferencję dla moich Czytelników. Odbędzie się ona we wtorek, 15 maja o 18:00 w warszawskim Multikinie Ursynów przy Alei KEN 60. Miejsc będzie 300, więc domyślam się, że jakąś formę selekcji DIF będzie musiał przeprowadzić.

W pierwszej części poprowadzę ok 1,5 godzinny wykład po którym robimy sesję pytań. Na Fx Cuffs pytania skończyły się po 2 godzinach, ale mieliśmy salę raptem na 100-150 osób. W multikinie salę mamy do 22:00 więc czas pewnie wykorzystamy w 100%. Szykujcie się zatem na co najmniej 4 godziny konkretnej wiedzy.

Tematem wykładu będzie „W co inwestować po 9 latach hossy”. Jak się zatem domyślacie powiem sporo o graniu na spadki, błędach które popełniałem przy shortowaniu modnych spółek. Powiem dużo o surowcach, metalach szlachetnych, najtańszych rynkach akcji oraz walutach. Dla wielu zaskoczeniem mogą być elementy analizy technicznej, z której korzystamy aby otworzyć / zamknąć pozycję. Dawniej AT ignorowałem całkowicie skupiając się na czynnikach fundamentalnych oraz doborze najtańszych aktywów. Łącząc jednak te dwie rzeczy w całość udało nam się poprawić wyniki i dużo częściej korzystać z okazji, które podrzuca nam rynek.

Na koniec jeszcze 1 informacja od organizatora. Równolegle do eventu osoby, które w maju lub czerwcu otworzą konto w DIF mogą dokonać do 30 transakcji / miesiąc na ETF’ach notowanych na NYSE gratis. Promocja trawa do końca czerwca.

Możecie zarejestrować się na wykład klikając TUTAJ lub na poniższy baner.

Pozdrawiam

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy