Search
Close this search box.

Jak pomnażać majątek w 2024 roku? – Konferencja Independent Trader

Drodzy Czytelnicy,

już od ponad dekady dzielę się z Wami zdobytą wiedzą za pośrednictwem portalu Independent Trader. Kiedyś raczkujący blog dziś ma już ponad 1500 artykułów a ich równie wartościowym uzupełnieniem są setki filmów nagranych na YouTube, wywiady, wpisy w mediach społecznościowych, a nawet wystąpienia na żywo w trakcie różnego rodzaju eventów i konferencji. Pojawiły się nagrody i inne dowody uznania również, a może przede wszystkim z Waszej strony. Wszystko to sprawia, że dziś wiem, że moja decyzja z 2012 roku o stworzeniu Independent Trader była strzałem w dziesiątkę.

Ale skoro mówimy o konferencjach, najwyższy czas, aby Independent Trader zamiast być gościem na tego typu wydarzeniach, stał się również ich gospodarzem. Tym razem w wydaniu online, a w przyszłości … zobaczymy.

W tym miejscu zapraszam Was na I Konferencję Independent Trader, która wystartuje 19 i 20 stycznia. Przy czym w piątek odbędzie się ogólnodostępna transmisja na żywo na naszym kanale YT, natomiast wykłady sobotnie opublikujemy na platformie Portfeltradera.pl. Wszelkie szczegóły znajdziecie klikając poniższy baner. Tymczasem pozwólcie, że wyjaśnię Wam dlaczego warto się tą konferencją zainteresować.

Przed 10-cioma laty działałem sam, dziś stoi za mną zespół kilkunastu rewelacyjnych ludzi, którzy pomagają mi tworzyć dla Was wartościowe treści. Pora by Independent Trader Team pojawiał się coraz częściej publicznie, wszędzie tam gdzie w cenie jest rzetelna wiedza nt. inwestycji i finansów osobistych. W 2012 byłem jednym z pionierów inwestowania globalnego w Polsce. Dziś mam w Zespole kilku ludzi, których wiedza inwestycyjna w dziedzinach, w których się specjalizują znacznie przerosła moją. Nie ma więc sensu, abym wypowiadał się na każdy temat, skoro oni zrobią to lepiej ode mnie. I tak w agendzie oprócz mnie jest również:

  • Marcin Kremiec, który skupi się na perspektywach polskiej giełdy i najlepszych spółkach notowanych na GPW,
  • Tomek Marecki specjalizujący się w spółkach o dużej wartości wewnętrznej notowanych na giełdzie w USA – tzw. blue chips,
  • Konrad Pietruszka, który podsumuje najlepsze spółki i ETF-y surowcowe na nadchodzący rok
  • Karol Natonik, który rozszyfruje dla Was rolę AI we współczesnym świecie i przede wszystkim wskaże jak już dziś można zarobić inwestując w sztuczną inteligencję,
  • Mateusz Tomczyk opowie Wam z kolei co należy zrobić by zapłacić jak najmniejszy podatek (lub nie płacić go wcale) gdy już zgromadzicie fortunę inwestując w bitcoina i inne kryptowaluty.
  • Ja tym razem skupię się na ogólnych perspektywach inwestycyjnych na rok 2024. Odniosę się do błędów, jakie dotychczas popełniłem przy prowadzeniu portfela. Uważam, że każdy inwestor powinien się przyznawać również do swoich niepowodzeń – to one są najlepszą nauką na przyszłość. Wreszcie opiszę w szczegółach jak zamierzam rozegrać nadchodzącą hossę na rynku kryptowalut.

Jeśli nie chcecie, żeby Wam coś umknęło (nie wszystkie materiały będą nagrywane), zostawcie swój e-mail na stronie.

lub kliknijcie „Powiadom mnie” pod naszym zwiastunem na Youtube.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy