Search
Close this search box.

Konsekwencje działań banków centralnych – wywiad z Traderem21 w ramach Invest Cuffs

Drodzy Czytelnicy,

jak wiecie, tegoroczna konferencja Invest Cuffs nie mogła odbyć się stacjonarnie ze względu na pandemię koronawirusa. W związku z tym, poszczególni prelegenci zabrali głos podczas konferencji przeprowadzonej online. Poniżej zamieszczam ponad 40-minutowe nagranie, w którym odniosłem się m.in. do:

– nielimitowanego dodruku, który zapowiedziały banki centralne,

– problemów z kapitalizmem w Europie,

– rozwoju wydarzeń wokół pandemii koronawirusa,

– okazji inwestycyjnych i kroków które podejmuję.

Korzystając z okazji chciałem Was również zaprosić do przesłuchania audycji Radia WNET, w której wziąłem udział kilka dni temu. Dowiecie się m.in.:

– jakie są skutki wypaczeń na rynku REPO,

– czy grozi nam fala bankructw,

– jakich rozmiarów mogą sięgnąć bailouty.

Nagrania znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.
 

Trader21

 

P.S. Wygląda na to, że Saxo Bank ponownie zaczyna utrudniać klientom dostęp do amerykańskich ETF-ów. W związku z tym zwracam się do wszystkich osób, które szukają alternatywy i planują założenie konta w Exante. Chciałbym zwrócić Wam uwagę na dwie kwestie. 

1. Jeśli zakładacie konto, to koniecznie zróbcie to przez baner zamieszczony w dziale Niezbędnik. Powód jest prosty – jeśli tak po prostu wejdziecie na stronę Exante i założycie konto, to Waszym opiekunem może zostać tak naprawdę dowolny pracownik brokera. Może się zdarzyć, że ktoś do Was zadzwoni i będzie chciał pomóc, mówiąc w obcym języku. Korzystając z naszego banera macie gwarancję, że trafiacie pod opiekę Gosi Skorupskiej z którą działa się bezproblemowo. 

2. W tekście dotyczącym Exante wspomniałem już, że przy okazji rejestracji poprzez baner, otrzymujecie godzinę konsultacji z osobą z zespołu lub 30 minut ze mną, o ile w ramach jednego przelewu wpłacicie kwotę 10 000 euro lub wyższą. Oznacza to, że kwota 10 000 dolarów nie gwarantuje konsultacji. Pamiętajcie o tym – minimum 10 tys. euro lub równowartość w dolarach/funtach. 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy