Search
Close this search box.

Promocyjne ceny złota i srebra z kodem Trader21

Globalny lockdown wraz z gigantycznymi wydatkami rządowymi sprawiły, że złoto i srebro zaliczyły imponujący rajd. Później jednak notowania obu metali wyhamowały. Można powiedzieć, że przez ostatnie 12 miesięcy ich ceny stały w miejscu. Czy to oznacza, że hossa na metalach szlachetnych już dobiegła końca?

Absolutnie nie. Potężne wydatki rządowe dały globalnej gospodarce krótkotrwały impuls, jednak już teraz z danych wyłania się pesymistyczny obraz. Wskazuje on na ponowne spowolnienie gospodarcze. Dodatkowo mamy do czynienia z coraz wyższymi kosztami energii, które stanowią duże obciążenie dla sporej części gospodarstw domowych i stopniowo pogarszają nastroje społeczne. Gdzieś w tle rozpędzają się ceny żywności. Już niebawem usłyszymy o różnego rodzaju dodatkach dla najbiedniejszych osób. Jak zwykle będzie to rozwiązanie na krótką metę. Takie newsy będą jednak zwiastować wyższą inflację, co napędzi ceny złota i srebra.

Nie chodzi jednak tylko o dodruk. Trzeba spojrzeć szerzej. Zobaczcie jak wiele zmieniło się na świecie w ciągu ostatnich 2 lat. Jak nieprawdopodobnie wzrosła rola polityków i bankierów. Jak dziesiątki milionów ludzi zostały uzależnione od pomocy z państwowych budżetów. Jak stosunkowo niewielka grupa ludzi zaczęła mówić reszcie kiedy mogą iść na zakupy, ile czasu mogą spędzać na świeżym powietrzu oraz czy mogą spotkać się ze znajomymi w restauracji. Z durnymi pomysłami rządzących mieliśmy do czynienia przez cały 2020 rok. W ostatnich miesiącach na ustach wszystkich znalazła się Australia, a teraz swoje zamiłowanie do segregacji ludzi na nowo odkrywa Austria. Który kraj będzie szokował nas w przyszłym roku? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jedno wiemy na 100% – kontrola nad masami stopniowo się rozszerza.

Dziś pretekstem jest troska o zdrowie, jutro będzie to troska o klimat, a pojutrze? Może troska o upadający system? Pod pretekstem walki z konkretnym zagrożeniem można nałożyć obostrzenia bądź też zwiększyć opodatkowanie. Jak się bronić? Należy zadbać o swoją niezależność. W kontekście finansowym taką niezależność dają złoto i srebro, które przez tysiące lat pełniły rolę pieniędzy. Biorąc pod uwagę plany globalistów, uważam, że w kolejnych latach metale szlachetne w postaci fizycznej mogą okazać się wyjątkowo przydatne. Dziś piszę o tym głównie w kontekście ochrony przed inflacją. Jutro tych zastosowań może być więcej – zwłaszcza jeśli do obiegu zostaną wprowadzone cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC).

Może też okazać się, że coś w tym słynnym Wielkim Resecie pójdzie nie tak. W takim wypadku zobaczymy po prostu powtórkę z historii – papierowe waluty doznają gigantycznej dewaluacji i większość z nich upadnie. W chwili największej paniki ludzie zwrócą się w kierunku prawdziwych pieniędzy, czyli złota i srebra.

I właśnie dlatego wraz z moim zespołem, staram się ułatwiać Wam zakupy metali szlachetnych. Stąd giełda metali, stąd zakupy grupowe dla kursantów, stąd wyjątkowe ceny na srebro przechowywane w Szwajcarii.

Poza tym, od samego początku współpracuję z dealerami metali szlachetnych. Na polskim rynku jest kilka firm, które gwarantują wysoką jakość usług. Spośród nich najlepszymi cenami mogą pochwalić się Metale Lokacyjne. W przypadku tego dealera lista zalet jest nieco dłuższa:

– firma działa w branży od ponad 10 lat,

– współpracują z większością mennic i rafinerii na świecie, co umożliwia oferowanie najlepszych możliwych cen w danym momencie,

– spore ilości dostępnego towaru i szeroka oferta, m.in. dzięki temu jako jedyni w Polsce w początkowym okresie pandemii oferowali metal od ręki,

– realizują każde zamówienie, bez względu na jego wielkość i cenę;

– przyjmują transakcje w kilku walutach PLN, EUR, CHF, GBP, CZK, USD,

– oferują wiele form dostawy (w tym uzbrojony konwój),

– zamówienia od kwoty 500 PLN wysyłane są bezpłatnie,

– obsługa klienta jest na wysokim poziomie.

Tym bardziej miło jest mi poinformować, że począwszy od dziś wszystkie osoby posługujące się kodem rabatowym „Trader21” będą mogły liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny w Metalach Lokacyjnych.

Jak działa promocja?

Dotychczas starałem się, aby specjalny rabat obowiązywał w przypadku każdego produktu jaki dealer ma w ofercie. W trakcie rozmów z Metalami Lokacyjnymi wpadliśmy jednak na inne rozwiązanie.

Tym razem będziemy koncentrować się na wybranych produktach, które w danym momencie są dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. Dla przykładu, jeśli mennica z Perth przedstawi ofertę, która zdecydowanie przebije konkurencje, to Metale Lokacyjne skupią się na sprowadzeniu dla Was dużej ilości Australijskich Kangurów. Dzięki temu ceny, po uwzględnieniu dodatkowego rabatu, będą bardzo atrakcyjne.

Po upływie 2-3 tygodni może się okazać, że sytuacja uległa zmianie i od teraz najlepsze ceny oferują Austriacy. Wówczas w sklepie pojawi się duża ilość Wiedeńskich Filharmoników dostępnych po atrakcyjnej cenie.

Podsumowując, promocją będzie objęta jedynie część metali, a oferta cały czas będzie ulegać zmianom. Szczegóły oferty będą dla Was dostępne cały czas – wystarczy, że wejdziecie w TEN LINK i wpiszecie hasło: Trader21. Wówczas na ekranie pojawi się informacja o aktualnych rabatach.

Pamiętajcie jedynie, że podczas zakupów musicie ponownie wprowadzić wspomniany kod rabatowy w odpowiednim miejscu, zaznaczyłem je dla Was na poniższej grafice.

Myślę, że promocja pomoże Wam w przeprowadzeniu udanych zakupów. Oferta będzie regularnie ulegała zmianom, co moim zdaniem nie powinno być problemem. Osobiście posiadam część oszczędności w metalach fizycznych (złoto i srebro) i nigdy nie zależało mi, aby były to monety od jednego i tego samego producenta. Wystarczające było dla mnie, że metal pochodził od którejś ze znanych mennic. Zawsze najważniejszym celem był zakup w atrakcyjnej cenie – i na tym też skupiałem się przygotowując współpracę z Metalami Lokacyjnymi.

Informacja o promocjach

Ktokolwiek z Was będzie chciał sprawdzić aktualną promocję, nie musi wracać do tego artykułu. Odpowiedni link zamieścimy także w Niezbędniku oraz pod banerami reklamującymi Metale Lokacyjne. Po kliknięciu w któreś z tych miejsc, zostaniecie przeniesieni na odpowiednią podstronę.

Przykładowe rabaty

W przypadku złotego, jednouncjowego Australijskiego Kangura dealer oferuje nam 0,7% zniżki. W efekcie ostateczna cena monety wynosi zaledwie 2,7% powyżej spot. Spójrzmy zatem jak oferta Metali Lokacyjnych wypada na tle innych dealerów:

Jak widać oferta Metali Lokacyjnych zdecydowanie przebija konkurencję. W tym miejscu warto zaznaczyć, że każdy dealer dla podanych cen oferuje inny czas wysyłki. W dniu pisania artykułu przewidywany czas dostawy to:

– Metale Lokacyjne – ok. 8 dni,

– Tavex – ok. 4-5 dni,

– Mennica Skarbowa – ok. 15 dni,

– Mennica Polska – ok. 5 dni.

Pamiętajcie, że czas oczekiwania uzależniony jest od ilości zamówień.

W przypadku srebrnego Wiedeńskiego Filharmonika (jedna uncja) Metale Lokacyjne obecnie przewidują 1,2% rabat, dzięki któremu możecie nabyć wspomnianą monetę po cenie spot +17,1%. Naszym zdaniem oferta Metali Lokacyjnych deklasuje konkurencję. Udowadnia to poniższa tabela porównująca ceny tej samej monety u innych dealerów:

Pamiętajcie, że promocyjne oferty będą zmieniać się co jakiś czas, więc nie warto czekać z zakupem do ostatniej chwili.

UWAGA! Metale Lokacyjne działają na bardzo niskich marżach, dlatego też koszty transakcyjne są po stronie klienta. Jeśli wybierzecie pośrednika płatności jak np. DotPay czy PayPal, koszty przelewu mogą być bardzo wysokie. Dlatego preferowaną formą płatności powinien być przelew tradycyjny na numer konta podany podczas realizacji zamówienia.

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy