Search
Close this search box.

Spadki na rynku krypto. Okazja czy pułapka? – Q&A Trader21

Witajcie,
jeszcze niedawno byliśmy świadkami euforii na rynku krypto. Inwestorzy codziennie zarabiali duże pieniądze, a ceny mniejszych projektów rosły kilkukrotnie na przestrzeni tygodni. W tym miesiącu sytuacja uległa jednak zmianie. Od ponad tygodnia ceny kryptowalut spadają, a wraz z nimi sentyment. Wiele osób obawia się o swoje portfele i zastanawia się: „co dalej z rynkiem krypto?”

W tym filmie chłodnym okiem spojrzałem na to co dzieje się z cyfrowymi aktywami i odpowiedziałem na Wasze pytania:

  • Bitcoin po raz pierwszy w historii przebił swój historyczny szczyt przed halvingiem. Czy to zaburza cykliczność?
  • Dlaczego szanse na zatwierdzenie ETF-ów na ETH spadają?
  • Wszyscy mówią tylko o wzrostach po zatwierdzeniu ETF-u na Bitcoina. Każdy mówi tylko o pozytywach, a jakie zagrożenia są związane w ETF-ami na krypto. Co w przypadku, gdy rynek zacznie spadać i posiadacze ETF-ów zobaczą straty w portfelu?
  • Jak zbudować portfel kryptowalut pod hossę?
  • Jak eskalacja wojny czy to na linii Rosja – Ukraina czy Izrael – Iran wpłynie na notowania Bitcoina
  • Na jakiej giełdzie kupuję kryptowaluty?
  • Czy lepiej trzymać kryptowaluty na kilku giełdach, czy na portfelu sprzętowym?
  • W moim wieku inwestycja w kryptowaluty wydaje się bardzo skomplikowana. Skąd mogę zaczerpnąć wiedzy na ten temat, jednocześnie unikając błędów początkującego?
  • Czy warto jeszcze kupić kryptowaluty?


To tylko niektóre z trafiających do nas pytań. Większość odpowiedzi i informacji o moich ruchach trafia do subskrybentów Portfela Tradera. Uznałem jednak, że warto odnieść się do kilku ważnych kwestii w publicznym nagraniu.

Przy okazji chciałem Was poinformować, że mój zespół przygotował darmowy kurs kryptowalutowy dostępny na stronie https://www.jakzaczacinwestowac.pl/krypto.

Zachęcam do obejrzenia materiałów, które pomogą Wam lepiej radzić sobie na rynku cyfrowych aktywów oraz obniżą Wasze prowizje transakcyjne na giełdach kryptowalutowych.

Znajdziecie tam informacje, które pomogą Wam w inwestowaniu na rynku krypto i pozwolą zaoszczędzić na giełdowych prowizjach.

Pozdrawiam.

57 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy