Search
Close this search box.

Srebro inwestycyjne – jak i gdzie kupować?

Drodzy Czytelnicy,

Moje niedawne nagranie na temat inwestowania w złoto zostało dobrze przyjęte, a jednocześnie pojawiło się w odpowiednim momencie. W kolejnych dniach cena kruszcu wyraźnie wzrosła.

Teraz przyszła pora na drugi z metali szlachetnych, czyli srebro. W nagraniu wspomniałem o kilku najważniejszych argumentach, które przemawiają za tym, że srebro powinno sobie dobrze radzić w najbliższych latach. Omówiłem również różne wydarzenia z ostatnich lat, które jednoznacznie wskazują, że potencjał do spadku ceny jest w tym przypadku mocno ograniczony. Mam tutaj na myśli cenę fizycznego metalu, a nie papierowych kontraktów na srebro.

To właśnie posiadanie fizycznego metalu jest tutaj kluczowe. Złoto i srebro mają przede wszystkim zapewniać nam dywersyfikację poza system i być naszym ubezpieczeniem na wypadek kolejnych szaleństw ze strony polityków i bankierów. Dlatego w drugiej części nagrania omówiłem, w jaki sposób można nabyć srebro po atrakcyjnej cenie. Tych rozwiązań jest kilka, a każdy inwestor może wybrać te, które jest dla niego optymalne.

Zachęcam do obejrzenia materiału!

Linki do omawianych stron i materiałów:

Pozdrawiam!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy